Öğrencilerin öğrenme düzeyleri ve öğrenme şekilleri farklıdır. Özel ders kapsamında öğrenci öğretmenden birebir ders alır. Bu sayede öğretmen tüm zamanını o öğrencinin öğrenmesi için harcadığından en yüksek verim alınan ders şeklidir.

Cihangir Eğitim, alanında uzman öğretmenler öncelikle öğrencilerimizin eksiklerini belirleyerek onlarla bir çalışma programı düzenlerler. Her ders sonunda öğrenci sorumlu olduğu ödevleri alır ve sonraki derste de önceki dersin bir tekrarının ardından ödev kontrolleri yapılarak yeni konuya geçilir. Öğretmenin üzerine düşen görevler olduğu kadar öğrencinin de üzerine düşen görevler vardır. Düzenli tekrar yapmak ve ev ödevlerini zamanında yapmak öğrencilerin temel görevidir. Bütün bunlar eksiksiz yapıldığında birebir özel ders te başarı kaçınılmazdır.

LGS Özel Ders öğrencilerin programlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Kalabalık sınıflı normal dershanelerde konular yeterli düzeyde öğrenilemeyebilir veya bazı konular havada kalabilir. Butik dershane ve butik eğitim anlayışı ile özel ders sayesinde eksik konuların tamamlanması sağlanır. Teog sınavı bilgiyi ölçtüğü kadar pratik düşünmeyi de ölçen sınavlardır. Bu sınavlara LGS Özel Ders hizmetiyle hazırlanan öğrencilerimizin bol sayıda soru çözerek konuda uzmanlaşmalarının yanı sıra pratikleşmelerini de sağlamayı amaç ediniyoruz. Bu programımızda eksik konular belirlenerek o konular üzerinden özel ders hizmeti sağlanır.

LGS Hazırlık Öğretmenleri

Fen Bilgisi Öğretmeni
Giresun Üniversitesi

Biyoloji Öğretmeni
Selçuk Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Ege Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Beykent Üniversitesi

Matematik Öğr. & Eğitim Koçu
Marmara Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Hacettepe Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Çankırı Karatekin Üniversitesi

Kimya Öğretmeni
İstanbul Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Hacettepe Üniversitesi

Tarih Öğretmeni
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Matematik Öğretmeni
Marmara Üniversitesi

Fizik Öğretmeni
Marmara Üniversitesi

Türkçe Öğretmeni
Muğla Üniversitesi

Coğrafya Öğretmeni
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

İngilizce Öğretmeni
Yıldız Teknik Üniversitesi